Innowacyjne podejście do sztuki ciała to idea Areny Tattoo – niecodziennym show, gdzie spotkacie inspirujących artystów z wielu zakątków świata, poznacie różnorodne formy modyfikacji ciała we wszystkich aspektach – od higieny i bezpieczeństwa, po psychologię i neurologię. Będzie też okazja, by zetknąć się z wszelkimi rodzajami sztuki.

Informujemy, że impreza Arena Tattoo odbędzie się 27-29 listopada 2020. Zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin. Wszystkim wystawcom oferujemy możliwość rezerwacji terminu już teraz z przesunięciem obowiązku płatności na dwa tygodnie przed wydarzeniem.

Co oczywiście najważniejsze – Arena Tattoo oznacza szansę, by samemu poddać się artystycznej modyfikacji ciała, a najlepsze prace tatuatorskie zostaną nagrodzone!

oficjalna strona wydarzenia: arenatattoo.pl

Przestrzeń wydarzenia zostanie zagospodarowana stoiskami następujących branż:

  • tatuaż & piercing
  • motoryzacja
  • moda i biżuteria
  • medycyna estetyczna
  • zdrowie i uroda

Będą na Was czekać również:

konkursy na najlepszy tatuaż; strefa 18+ ze sztuką i produktami tylko dla dorosłych; strefa Pin-Up, gdzie znajdziecie produkty retro/vintage, stare winyle, oryginalny sprzęt AGD. Do tego customowe auta, motocykle i rowery, wystawa sztuki klasycznej polskich artystów i  sztuka współczesna (aerografia, murale, graffiti, body painting).

Goście wydarzenia będą mogli skorzystać ze strefy gamingowej z planszówkami, koncertów, pokazów burleski, pole dance i innych form tańca. Doradzą eksperci na stoiskach barber shopów i specjaliści z dziedziny neurologii, psychologii i dermatologii. Dla chętnych zorganizujemy także warsztaty edukacyjne.

Kogo zapraszamy?

Dajemy przestrzeń wszystkim grupom społecznym, osobom w każdym przedziale wiekowym. Różnorodność zaplanowanych stref pełnych atrakcji gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie się spotykamy?

W Arenie Gliwice – jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, który na Śląsku nie ma sobie równych.

Miasto Gliwice zaprasza!

INFORMACJE

Zmiana daty wydarzenia z 8-10.05 na 28-29.11.2020

na eventim.pl | Zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin