Arena Gliwice i Polish Bike Tour zapraszają na największe wydarzenie rowerowe tej wiosny.

27 marca w Arenie Gliwice zostanie zainaugurowany cykl ultramaratonów PBT, które potrwają przez cały sezon rowerowy i zakończą się w październiku. Jednak zanim kolarze ruszą w trasę wokół Polski, czeka ich rozgrzewka podczas Arena Bike Race, czyli wyścig na dystansie 200 km na trasie Gliwice – Szczyrk – Gliwice. Szczegółowe informacje na temat trasy znajdziecie tutaj.

Patronem honorowym wydarzenia jest Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

Informacje organizacyjne: 

Zapisy na wydarzenie trwają do 25.03.2021 (czwartek) do godziny 12.00. Zakup biletu na wydarzenie jest równoznaczne z zapisem na rajd i akceptacją regulaminu.

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniu imprezy w biurze zawodów w godzinach 6.00-7.40. Pakiety startowe obejmują komin, nadajnik GPS i trasę w GPX.

Harmonogram zawodów:

8.00 – start

20.00 – zakończenie ultramaratonu i wręczenie nagród zwycięzcom

Depozyt będzie czynny do 24.00. Rzeczy zostawione w depozycie będzie można odebrać 28 marca w godzinach 10.00-13.00

Nagrody:

1 miejsce

  • Pakiet startowy na 4 imprezy w ramach Polish Bike Tour
  • Toyota hybrydowa z pełnym bakiem na weekend
  • Nagrody rzeczowe od partnerów wydarzenia

Pozostałe miejsca

  • Nagrody rzeczowe od Partnerów Uvex, Taurus, Evoc, Kuźnia Mocy, Redbull, Canondale/Sram

Nagrody będą przyznawane w klasyfikacji generalnej i klasyfikacji kobiet.

Kontakt 

Wszystkie pytania na temat wydarzenia prosimy kierować do:

INFORMACJE

27.03.2021

na Eventim.pl