Above & Beyond powracają do Polski! Projekt Anjunabeats Europe odbędzie się w Arenie Gliwice w piątek, 22 kwietnia. Artyści wystąpią wraz z gwiazdami wytwórni Anjunabeats.

Jono, Tony i Paavo, czyli Above & Beyond, są w czołówce elektronicznej muzyki tanecznej od dwóch dekad. Założyciele kultowych wytwórni Anjunabeats i Anjunadeep oraz gospodarze cotygodniowego programu radiowego Group Therapy, który w każdy piątek dociera do milionów miłośników gatunku. Trio zdobyło dwie nominacje do nagrody GRAMMY™️ za „Northern Soul” feat. Richard Bedford i” We’re All We Need” feat. Zoë Johnston. W 2018 roku czwarty elektroniczny album zespołu “Common Ground”, zadebiutował na pozycji numer trzy na Official Billboard Album Chart.

Above & Beyond to przede wszystkim autorzy utworów, producenci, a ich wieloletnie oddanie swojemu rzemiosłu zaowocowało karierą, o której wielu współczesnych artystów elektronicznych może tylko pomarzyć: cztery uznane albumy studyjne, 14 kompilacji, dwa albumy „akustyczne” i samodzielny album poświęcony jodze i medytacji – nie wspominając o niezliczonych klubowych kawałkach i tanecznych remiksach.

Bilety są dostępne na stronie www.festivalbacktolife.com. W sprzedaży dostępne będą również bilety łączone (COMBO) na Anjunabeats Europe i Dreamstate Europe, które odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia.

INFORMACJE

22.04.2022

Arena Główna

na stronie festivalbacktolife.com