Pamiętacie czasy potańcówek? Przygodę z tańcem zaczęliście dopiero jako osoba dorosła, czy też kiedyś tańczyliście, ale już przestaliście?

Taniec zapewnia dużo ruchu i mnóstwo dobrej energii – wychodzi nam na to, że taniec to samo zdrowie, a ludzie zdecydowanie za mało tańczą! Dlatego w ostatni, sobotni wieczór listopada zapraszamy wszystkich seniorów na Andrzejkową Potańcówkę. Eleganckie stroje, dobry humor, szampańska zabawa i… odrobina czarów – stworzymy niesamowitą atmosferę.

Tańczyć można w każdym wieku! Wiele osób, po latach, odkrywa taniec na nowo. To świetny pomysł na wypełnienie wolnego czasu, a może nawet nowe hobby!

Nie trzeba posiadać żadnych nadzwyczajnych umiejętności czy doświadczenia. Lekka muzyka, łatwo wpadająca w ucho, sprawi że nogi same poniosą Was do tańca! Zagramy dla Was przeboje z dawnych lat w wykonaniu znanych i lubianych wykonawców.

To będzie magiczna noc z mnóstwem atrakcji. Disc-jockey, wróżby, moc konkursów – jeśli jeszcze u nas nie byliście, nie może Was tu zabraknąć! Przyjdźcie ze znajomymi albo sami – taniec to idealny sposób na nawiązywanie nowych znajomości i przyjaźni!

Bilet wstępu to tylko 5 złotych.

Można będzie je nabyć w kasie Areny Gliwice przed wydarzeniem.

30.11. (sobota)

godz. 17.00

5 zł - dostępne przed wydarzeniem