Jesień w Gliwicach zapowiada się interesująco. 11 września w Arenie Gliwice odbędzie się ósma edycja Armia Fight Night, wyjątkowej gali sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego.  

Wydarzenie od samego początku zwróciło na siebie uwagę miłośników sztuki walki w Polsce. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców. 

Współpraca federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim przynosi emocjonujące pojedynki. 

W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Podczas Minutor Energia Armia Fight Night odbędą się aż dwie walki wieczoru. Znane są już pierwsze nazwiska. O tytuł Mistrzowskiej Szabli, w limicie do 66kg, zmierzą się: Adrian Kępa, reprezentant klubów MMATADORES KCE i Bastion Tychy oraz Patryk Kaczmarczyk reprezentujący Radomski Klub Taekwon-do. To będzie starcie tytanów. 

Tego dnia powalczą także weterani federacji znani z prowadzenia ekscytujących rywalizacji: Norbert Daszkiewicz, Jacek Bednorz i Sylwester Miller. Organizatorzy zapewniają, że podczas odkrywania kolejnych zestawień nie będzie brakowało emocji! 

Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT, jak również w ograniczonej ilości na żywo dostosowanej do obowiązujących warunków sanitarnych.  

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można śledzić na bieżąco na fanpage’u Armia Fight Night.