SAMOCHODEM


Arena Gliwice położona jest przy strategicznym węźle autostrad A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej, co umożliwia łatwy i szybki dojazd z pobliskich miast oraz łatwą komunikację z innymi województwami.


 

 

AUTOBUSEM

Do Areny Gliwice można dojechać z centrum miasta linią autobusową Zarządu Transportu Metropolitalnego (ZTM) nr 702. Należy wysiąść na przystanku Gliwice Arena Widowiskowo-Sportowa.

 

 

POCIĄGIEM

Dworzec PKP w Gliwicach obsługuje wiele relacji regionalnych i dalekobieżnych do największych miast Polski. Położony jest w odległości 3 km od Areny Gliwice. Drogę można pokonać pieszo, rowerem miejskim, autobusem linii 702 (w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy Gliwice Dworzec PKP) lub taksówką (koszt ok. 10-20 zł).

 

 

SAMOLOTEM


Arena Gliwice położona jest niecałe 50 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice. Podróż samochodem autostradą A1 zajmuje niecałe 30 minut. Natomiast Lotnisko Kraków Balice oddalone jest od Areny o 70 km. Dojazd autostradą A4 zajmuje około godziny. Między Krakowem a Gliwicami kursują również autobusy.