Kursy z różnych stylów tanecznych i na różnych poziomach zaawansowania, fantastyczni instruktorzy, niepowtarzalna atmosfera. Arena Gliwice zamienia się w najbardziej roztańczone miejsce w Gliwicach.

Taneczny wrzesień

Centrum Tańca i Ruchu 3arte od września będzie prowadziło zajęcia w Arenie Gliwice.

Zadbaliśmy o każdy szczegół – od profesjonalnych, klimatyzowanych, lustrzanych sal oraz kawiarni, po detale jak komfort parkowania, a także promocje dla klientów szkoły tańca podczas korzystania z usług i ofert Areny Gliwice. Nowa lokalizacja wiąże się nie tylko z najlepszymi warunkami do tańca – przestrzenne sale Areny pozwolą przeprowadzać zajęcia z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Bez obaw będzie można spróbować swoich sił w czymś nowym lub podszkolić swoje umiejętności.

W parze lub solo

Wybór będzie spory, od bardziej klasycznych i „spokojnych” opcji jak taniec towarzyski i użytkowy, przez salsę, bachatę, zumbę, dance hall, jazz, hip hop, a nawet kilka oryginalnych propozycji jak be a women czy high heels – a to tylko część proponowanych zajęć. Brak osoby towarzyszącej nie stanowi kłopotu – część zajęć będzie prowadzona także w opcji solo.

Wszystkie kursy taneczne prowadzone są na najwyższym poziome, a jak twierdzą właściciele – Justyna Wieszała i Piotr Lerski – taniec potrafi uzależnić!

3arte to efekt miłości dwóch osób do tańca i siebie wzajemnie. Jesteśmy parą w życiu zawodowym i prywatnym od wielu lat. Razem udało nam się osiągnąć mistrzowską klasę taneczną. Teraz uczymy innych, bo działamy zgodnie z ideą „nie zaprowadzimy nikogo tam, gdzie sami nie byliśmy” – mówi Justyna Wieszała.

Zainteresowanych taneczną przygodą zapraszamy do śledzenia profilu 3arte na Facebooku. Pełną ofertę szkoły oraz informacje związane z zapisami można znaleźć na stronie internetowej.