Marzec w Arenie Gliwice upłynie pod znakiem sportowych wydarzeń

Międzynarodowe gwiazdy tenisa stołowego, Starcie mistrzów, czyli mecz siatkówki w wykonaniu ZAKSY i Kuzbassu Kemerovo w ramach LM oraz pojedynek pomiędzy Dolnym i Górnym Śląskiem – GTK Gliwice vs. WKS Śląsk Wrocław. Te wydarzenia już tuż-tuż, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. 

Drugi mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów, w którym drużyna ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra z  Kuzbassem Kemerovo, zapowiada się emocjonująco. Już podczas pierwszego meczu w zaciętej mogliśmy oglądać zaciętą walkę pomiędzy Mistrzem Polski a Mistrzem Rosji. Chłopaki zaserwowali nam solidną dawkę przeżyć, bo walczyli aż do tie-breaku.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was promocję. W kasie Areny Gliwice można kupić bilet wyższej kategorii w cenie kategorii niższej, czyli mamy dla Was bilety -20 zł.

Z kolei w sobotę, 14 marca, na Dużą Arenę wybiegną koszykarze. To dalszy ciąg przygody, jaką Arena Gliwice rozpoczęła z basketem bijąc rekord frekwencji na meczu reprezentacji z Izraelem. Tym razem w pojedynku Energi Basket Ligi na dużej arenie zmierzą się GTK Gliwice i WKS Śląsk Wrocław. Wiadomo, że nic tak nie dodaje impetu zawodnikom jak doping kibiców!  Wspieramy naszych chłopaków z trybun! Szczególnie, że z dolnośląskim rywalem już sobie radzili i czują, że mają patent na swojego rywala. Żeby ułatwić Wam zadanie, obniżyliśmy ceny biletów –  zaczynają się już od 10 złotych, więc to może być ciekawa alternatywa na weekend.

A to nie wszystko. W trakcie meczu jeszcze bardziej podgrzejemy emocje! Będzie konkurs rzutów osobistych, w którym będzie do wygrania kasa. Ile? Tyle ile zobaczymy Was na sobotnim meczu!