Mawiają, że jaki Sylwester, taki cały rok. Przesądy? Być może. Nie zaszkodzi jednak być przezornym i zadbać o to aby ostatni dzień roku był naprawdę wyjątkowy. Arena Gliwice & Scena Smaków zapraszają na wyjątkowy BAL SYLWESTROWY – muzyczno kulinarną podróż w klimaty muzyki wszechczasów w tym: disco, latino, hip hop w doborowej obsadzie najlepszych Artystów i Tancerzy, a także wybitnych Kucharzy Sceny Smaków.

>> Bal Sylwestrowy <<

Tego dnia większość ludzi organizuje wspólne świętowanie w gronie znajomych, rodziny, któremu towarzyszy dobra zabawa. Tego u nas na pewno nie zabraknie. Pokazy sztucznych ogni w Sylwestra są dla nas przeżytkiem, dlatego zapraszamy Cię na Bal jakiego jeszcze nigdzie nie było. Zabierzemy Was w cztery kulinarne strony świata przez kuchnię Śląską, Wiedeńską, Francuską i Brazylijską w doborowym towarzystwie wybitnych kucharzy, którzy na naszych oczach będą tworzyć wspaniałe dzieła sztuki kulinarnej – amuse bouche, a także dzielić się z nami swoją wiedzą o potrawach. Dzięki znakomitym rezydentom Lupo & Blanco będziecie mieć okazję przenieść się na chwilę do świata najlepszej muzyki, czemu towarzyszyć będą konkursy, warsztaty taneczne,  a także nacieszycie oko znakomitymi występami. Każdy nasz gość otrzyma od nas wyjątkowy prezent … więcej nie zdradzamy, przekonajcie się sami, bo warto.

Wolisz zostać w domu?  Jedno jest pewne, u nas nie będzie sztywno. Ubiór dowolny, najlepiej dopasowany do Twojego nastroju i klimatu podróży wszechczasów.  Zachęcamy aby spędzić ten czas tylko w najlepszym towarzystwie, ale także w nadzwyczajnym otoczeniu i oprawie.

Są też tacy, którzy stawiają na totalną zmianę klimatu, dlatego u nas będzie to możliwe. Zabierzemy Cię w klimaty, w których poczujesz się naprawdę dobrze i rozgrzejesz swoją taneczną duszę.

więcej informacji znajdziesz tutaj