B2Run Gliwice – sportowe święto pracowników

25 września w Gliwicach odbędzie się pierwsza na Śląsku i druga w Polsce edycja wydarzenia z cyklu B2Run. Start i metę biegu zlokalizowano na płycie Areny Gliwice, a trasę wytyczono w okolicach obiektu, m.in. w Parku im. Bolesława Chrobrego. Do wydarzenia, które nie jest typową imprezą biegową, a okazją do integracji pracowników, zgłosiły się już pierwsze firmy.

B2Run to międzynarodowy cykl wydarzeń integracyjno-biegowych, zapoczątkowany przed 14 laty w Niemczech. Pierwszą w Polsce imprezę pod tym szyldem zorganizowano w czerwcu w Gdańsku. 25 września pracownicy rozmaitych przedsiębiorstw po raz pierwszy wspólnie pobiegną na Śląsku.

Start i meta zlokalizowana będzie na płycie reny Gliwice. Pięciokilometrowa trasa, możliwa do przebycia dla każdego!

Wydarzenie organizujemy w dniu powszednim, by urozmaicić uczestnikom ich czas pracy, a nie dokładać dodatkowe zajęcia w trakcie weekendu, który mogą spędzać z rodziną – wyjaśnia Marcin Herra z firmy EVolutio, organizującej B2Run w Polsce.

Świąteczną atmosferę podczas tego wydarzenia pracownicy będą mogli poczuć również dzięki temu, że tego dnia większość z nich zakończy pracę wcześniej niż zazwyczaj. Sygnał startera wyznaczono na godzinę 15, a bramy Areny Gliwice otwarte zostaną 60 minut wcześniej. Na płycie obiektu uczestnicy biegu pozostaną do wieczora. Będą się wspólnie bawić i biesiadować, nie tylko z kolegami ze swojego przedsiębiorstwa i innych śląskich firm, ale również z członkami rodzin, bliskimi i przyjaciółmi, którzy na teren wydarzenia będą mogli wejść za darmo.

W naszych wydarzeniach sam bieg jest dodatkiem do integracji. W przeciwieństwie do innych tego typu imprez, uczestnicy po finiszu nie rozchodzą się do domów, a dopiero rozpoczynają wspólną zabawę – wyjaśnia Herra.

Zgłoszenia do udziału w gliwickiej imprezie składać można za pośrednictwem strony www.b2run.pl. Organizatorzy przygotowali szeroką gamę pakietów uczestnika, które odpowiadają potrzebom zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i tych małych, kilkuosobowych. Wykupienie pakietu daje zarówno możliwość startu w biegu, udziału w imprezie integracyjnej po jego zakończeniu czy skorzystania z cateringu, jak i również efektownej ekspozycji loga pracodawcy w strefie integracji i oznaczenia swoich stołów czy dodatkowego masażu dla pracowników.

Do biegu, gotowi, start!

 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania.
Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.