Sport, muzyka, przedstawienia dla dzieci, zajęcia dla aktywnych, a nawet pokazy tańca i sztuki barmańskiej. To wszystko oferuje Arena Online – na twoim ekranie, gdziekolwiek jesteś.

Już teraz możesz poczuć się jak w Arenie Gliwice bez wychodzenia z domu dzięki transmisjom wydarzeń prowadzonym na żywo prosto z Areny Gliwice.

Projekt Arena Online został stworzony dla wszystkich, którzy pragną rozrywki. Dostarczamy codzienną dawkę pozytywnej energii poprzez urozmaicony program, transmitowany online! Do współpracy zaprosiliśmy szereg instytucji kulturalnych, partnerów społecznych i klubów sportowych.

Dzięki temu dopasowaliśmy dla Was tematycznie ułożony program. Zaczynam od Poniedziałku Life&Style, w którym prezentujemy wszystko, co nas otacza, mówimy o pasjach, jedzeniu, inspiracji, karierach, ubraniach, czy dietach. Aktywny Wtorek odbywa się pod znakiem sportu i treningu, który możemy przeprowadzić samodzielnie w domu. Środową Kreatywność, czyli małe spotkanie z kulturą. Czwartek Zero Plus, to dzień skupiony na najmłodszych widzach – propozycjach zabaw i spędzania czasu. Widowiskowy Piątek, to wieczór koncertów i występów na żywo.

BACKSTAGE

Zobacz jak pracujemy i wejdź za kulisy produkcji wydarzeń online.

ARCHIWUM

Tutaj znajdziesz wszystkie transmisje, które już się odbyły.

ZNAJDZIESZ NAS NA:

LIVE: PLOTY PRZY GARACH – WSPÓLNE GOTOWANIE I ROZMOWY Z ZAPROSZONYMI GOŚĆMI