Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele

Wszystkich bardzo prosimy – przestrzegajmy zasad higieny i możliwie ograniczajmy kontakty zgodnie z zaleceniami.

Nasza sytuacja, podobnie jak wielu firm, jest bardzo trudna ale walczymy.

Zależy nam żebyście mieli pewność, że cała załoga Areny Gliwice cały czas pracuje – działamy, by utrzymać bieżącą kondycję firmy, a przy sprzyjających warunkach jak najszybciej wrócić w normalne tryby funkcjonowania.

 

Jak pracujemy?

Zdalnie od 13 marca – załoga Areny Gliwice została wyposażona we wszelkie narzędzia do pracy poza biurem, włącznie z narzędziami teleinformatycznymi do tele- i videokonferencji. Są dostępni zarówno w kontakcie mailowym, jak i telefonicznym. W pełni stosujemy przepisy oraz wytyczne – krajowe i WHO – związane z epidemią oraz maksymalnie ograniczamy ryzyko.

Pamiętając o bezpieczeństwie – oddelegowani pracownicy dokonują bieżących przeglądów technicznych – w tym instalacji i zabezpieczeń. Tego wymaga troska o bezpieczeństwo i dobrą kondycję obiektu.

Zabezpieczając funkcjonowanie spółki – zarząd Areny Operator sp. z o.o. podjął decyzję o udzieleniu wzajemnie pełnomocnictw oraz ograniczonych pełnomocnictw dla kadry zarządzającej na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, np. pobytu na kwarantannie któregoś z członków zarządu.

Maksymalnie komfortowo dla gości – kontakt z nami jest możliwy poprzez formularz na stronie arenagliwice.com oraz pod numerem 32 444 26 00.

W kontakcie z Partnerami – w ostatnich dniach kilkadziesiąt wydarzeń w Arenie Gliwice zostało odwołanych. Pracujemy intensywnie z naszymi wszystkimi Partnerami i organizatorami dużych imprez, a także mniejszych konferencji, spotkań czy bankietów. Renegocjujemy umowy i rozmawiamy o najlepszych rozwiązaniach, w tym możliwym kontraktowaniu na inne terminy czy planowaniu nowych wydarzeń już na drugą połowę 2020 roku.

W trosce o stronę formalną – systemy księgowe, obsługa kadrowo-płacowa, narzędzia do komunikacji działają w Arenie Gliwice bez przeszkód, obsługiwane przez doświadczonych pracowników, zapewniających bieżącą obsługę formalną spółki.

Z bieżącą komunikacją – o każdych zmianach w kalendarzu wydarzeń, działaniach Areny, wiadomościach od organizatorów informujemy na bieżąco zarówno na odświeżonej stronie www.arenagliwice.com oraz w naszych mediach społecznościowych.

 

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami Areny Gliwice. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.